Isolatie-infocafé Lisse
In het infocafé kun je onder het genot van een kopje koffie en een stukje taart vragen stellen aan de energiecoaches over je eigen huis.
Is het zinvol om de vloer te isoleren? Welk isolatiemateriaal kun je het beste gebruiken? Hoe werkt de inkoopactie en welke subsidies of regelingen zijn er? Aanmelden is niet nodig, je kunt gewoon binnenlopen wanneer je wilt.
En neem gerust je buren mee! Misschien willen jullie zelfs wel een nieuw buurteam starten om samen jullie huizen of buurt te verduurzamen? Daar helpen ze dan graag bij!
- Locatie: de Bibliotheek, Koninginneweg 79A in Lisse
- Datum en tijd: Donderdag 14 november van 18.30 tot 20.00 uur
- Voor wie: Voor huiseigenaren in de Oranjebuurt, maar andere Lissers zijn ook welkom.
Meer info op Allemaal Duurzaam
Ook leuk om te lezen
Bibliotheek Voorhout
20
aug
Deze zomervakantie trekken de voorlezers van de Bibliotheek Voorhout er op uit met de Boekenbakfiets.
Repair Café Noordwijk
01
okt
Kapotte spullen? Gooi het niet gelijk weg! Heb je kleine apparaten of meubilair wat kapot is? Vaak kan het nog gemaakt worden. Beter voor de portemonnee en beter voor het milieu!